Her er du: Forsiden

Fiberworks Katalog

Søk
Viser 1-12 av 12 produkter
På lager Ikke på lager
231,-
288,75  inkl. mva
På lager På lager I butikk På fjernlager 12 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
240,-
300,-  inkl. mva
På lager På lager I butikk På fjernlager 18 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
282,-
352,50  inkl. mva
På lager På lager I butikk På fjernlager 14 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
299,-
373,75  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
No image
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 10km, Cisco 1310nm, 10dB, SM/MM, Cisco
SKU: SFP-1000Base-LXD-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
324,-
405,-  inkl. mva
På lager På lager I butikk På fjernlager 15 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
331,-
413,75  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
No image
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm 7dB, MM, Cisco
SKU: SFP-1000Base-SX-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
347,-
433,75  inkl. mva
På lager På lager I butikk På fjernlager 16 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
356,-
445,-  inkl. mva
På lager På lager I butikk På fjernlager 28 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
471,-
588,75  inkl. mva
På lager På lager I butikk På fjernlager 25 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks SFP-10GE-SR-IN SFP SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m
SKU: SFP-10GE-SR-IN
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
512,-
640,-  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
No image
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m 850nm, 4dB, MM, HP
SKU: SFP-10GE-SR-H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
853,-
1 066,25  inkl. mva
På lager På lager I butikk På fjernlager 2 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 40km, Cisco 1310nm, 20dB, SM/ MM, Cisco
SKU: SFP-1000Base-L40D-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
878,-
1 097,50  inkl. mva
På lager På lager I butikk På fjernlager 84 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 10km 1310nm, 9dB, SM, Cisco
SKU: SFP-10GE-LR-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Viser 1-12 av 12 produkter
Blekk og toner
til din printer
Finn
prosjektorlampen
Finn
kabelen
Finn
generelt tilbehør
© 2021   Skill.no